DJ Dream
Piątek, 28.07.2023, 22:00

Ekskluzywna premiera w Polsce tylko na Restiwal 12 wibracji Nowej Ziemi ! DJ Dream zabierze nas w muzyczną podróż, która zachwyci zmysły i zostanie w pamięci na zawsze.

Przedstawiamy Wam DJ Dream, międzynarodowego DJ-a, który podbił serca klubowiczów w najlepszych klubach w Turcji. A teraz nadchodzi moment, aby Polska doświadczyła jego niezwykłej wrażliwości muzycznej! 

DJ Dream jest prawdziwym ekspertem w tworzeniu niezapomnianej atmosfery na muzycznej. Jego umiejętność łączenia różnych gatunków oraz unikalne wyczucie nastroju tłumu sprawiają, że każdy utwór staje się prawdziwym przebojem. Po występach w renomowanych klubach takich jak Halikarnas Disco w Bodrum, Reina Disco & Club w Stambule czy Damour Beach Club w Bejrucie, DJ Dream jest gotów zaprezentować swoje niezrównane umiejętności muzyczne w Polsce! Jego wrażliwość muzyczna jest absolutnie niesamowita i zaskoczy nie jednego uczestnika festiwalu. 

Bez względu na to, czy kochasz muzykę taneczną, EDM, house, progressive czy ethnic progressive deep house, DJ Dream dostarczy Ci muzyczną podróż, której nie zapomnisz! Przygotujcie się na spektakularną premierę DJ-a Dream na polskiej scenie muzycznej. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć niesamowitego show, które porwie Wasze ciała i umysły. 


https://www.facebook.com/DreamRemixProduction

https://www.youtube.com/@DjDream.DreamOnline