empati
Piątek, 28.07.2023, 16:00

Jeden człowiek, jeden głos, jedna gitara i wiele emocji... Wyjątkowy autorski koncert promujący płytę empati pt. „Czuję więc jestem”, który jest zaproszeniem w muzyczną podróż do siebie po zakątkach często nie odwiedzanych, zapomnianych, potrzebujących uwagi.

Empati to solowa muzyczna droga Patryka Pietronia (śpiew, gitara elektroakustyczna, teksty, kompozycje, aranżacje) opowiedziana jego głosem i gitarą. Powstała po latach doświadczeń, obserwacji i osobistych przemyśleń. To opowieść o szukaniu swojego głosu pośród szumu zglobalizowanego modelu życia. To historia wielu pytań, wątpliwości i buntu oraz odpowiedzi odnalezionych we własnym sercu. To melodia o niepopularnych dziś wartościach: miłości, prostocie, dobroci. O tym, że klucz do naszych rozterek odnajdziemy w sobie jeśli się mocno wsłuchamy.

Debiutancka płyta empati pt. „Tu i teraz” ukazała się 6 października 2019 r. W kwietniu 2022 r. miała swoją premierę druga płyta empati pt. „Czuję więc jestem”. Empati wydał kilkanaście teledysków i zagrał koncerty podczas różnych wydarzeń m.in. Songwriter Łódź Festiwal, Soundedit Spotlight, Light Move Festival. Empati jest twórcą niecodziennego wydarzenia pt. „MANTRA DO ŚWIATA”. Na początku 2023 r. pojawił się owoc jego działań pod postacią pieśni pt. „Budzimy się”. W tym wyjątkowym utworze wystąpiło ponad 50-ciu zaproszonych artystów z różnych przestrzeni muzycznych, by wspólnym głosem wysłać dobrą energię do świata z przekazem, że ważne jest nasze tu i teraz.

linki do stron empati: 

  • https://linktr.ee/empatimusic
  • facebook https://www.facebook.com/empatimusic/
  • instagram https://www.instagram.com/empati.music/
  • spotify https://bit.ly/empati_spotify
  • youtube: https://bit.ly/empati_youtube