Grze Kotnik
Sobota, 29.07.2023, 15:00 oraz Niedziela 30.07.2023, 10:30

Muzyka Grze Kotnika - to połączenie transu z wewnętrzną podróżą każdego uczestnika spotkania. Jest intuicyjna, spontaniczna i uzależniona od otoczenia i słuchacza, dzięki czemu każdy koncert jest inny.

Muzyka Grze Kotnika to wyciszenie, uspokojenie umysłu, zrelaksowanie ciała i wgląd w siebie. Muzyka Grze Kotnika jest intuicyjna, spontaniczna i uzależniona od otoczenia i słuchacza, dzięki czemu każdy koncert jest inny. I w dużej mierze od słuchacza, będącego jednocześnie współtwórcą, zależy, jak głęboko odczuje to spotkanie.

Jak można by określić muzykę Grzegorza? To przede wszystkim: improwizacja, ambient, trans, triball, praca z energią wibracji, medytacyjne zanurzenie w głąb podświadomości, ceremonia, podróż przez krajobrazy emocji.

Przygotuj się na daleką podróż w głąb siebie.

Grzegorz Kot - założyciel dwóch projektów muzycznych - Moribunda (album ""Inner Songs"2018) oraz duetu Doontki (album „Doontki Live” 2016).

Oto jak opisał swoje przeżycia podczas koncertu jeden z uczestników:

Witajcie. W minioną sobotę odbył się w przestrzeniach Wilczej Jagody magiczny koncert. Grzegorz zabrał nas w podróż ponaddźwiękową, tworząc metafizyczne przestrzenie. Bywa się w nich - tych przestrzeniach w marzeniach, przy muzyce wielu instrumentów, na koncertach wirtuozów gitary, ale to on swoim graniem zabierał nas ze sobą; gnał przez mongolskie stepy, był na szczytach gór, karmił duchowym pokarmem. To było mistrzowskie granie, które kołysało ciała, rozświetlało oczy. Dla mnie było magiczne, gdy słuchając gitary, czułem się wiatrem lecącym nad stepami. Jeszcze raz dziękuję Ci Wspaniały. Ta gra na strunach była piękną wyprawą w nowe i nieznane.