Leszek Angulski
Piątek, 28.07.2023, 22:00

Podczas koncertu 'W przestrzeni ciszy' rozpłyniemy się w dźwiękach gongów, mis nepalskich, bębnów oraz fletów

Naturopata, podróżnik, instruktor Masażu za pomocą Mis Dźwiękowych i Gongów. Na Ścieżkę Dźwięku jako ogólnie pojętego rozwoju duchowego wszedł ponad 25 lat temu i podąża nią do dzisiaj. Praktykę „medytacji” i działania „dźwięku” pogłębiał także w Klasztorze ZEN w Wietnamie.

Od 15 lat prowadzi kursy profesjonalnego leczenia bólu dźwiękiem mis i gongów. Na swoich warsztatach często wykorzystuje różne techniki oddechowe oraz mantry. Zrealizował i wydał kilka płyt - Medytacje w dźwięku.

Prowadzi zarówno w kraju, jak i za granicą Koncerty oraz Medytacje Relaksacyjne dla firm i odbiorców indywidualnych, w tym indywidualne i zbiorowe Masaże (Kąpiele) w Dźwiękach.

Używając gongów, mis nepalskich, bębnów, fletów i wielu innych „archaicznych” instrumentów koncertował między innymi w Filharmonii Gdańskiej, Inowrocławskiej Sali Koncertowej, Wrocławskiej Auli Leopoldina, Wrocławskiej Katedrze Marii Magdaleny, na scenach Łodzi i Warszawy oraz wielu innych miast, nie tylko polskich, ale również we Francji, Belgii i Włoszech.

Kontakt: 

  • Tel.: 695414303 
  • e-mail: leszek.angulski@gmail.com 
  • www.facebook.com /Leszek Angulski