Paprodziad z Pęczakiem
Piątek, 28.07.2023, 19:00

Paprodziad z Pęczakiem- Kwantastyczny duet! Paprodziad niczym zawadiacki Pastor wygłasza swe afirmujące życie, radość, miłość, przyrodę Paprokazania, w sposób lekki, zabawny i bajkowy. O środowisko muzyczne rozbrzmiewające w 432 hz dba wieloletni orędownik jasnej strony mocy, pół człowiek, pół elf - Jan Pęczak. Koncerty, to podnoszące wibracje, mistyczo-energetyczne, inspirująco-świetliste akty strzeliste. Daj się ponieść tej fali.

Janek Pęczak  - multiinstrumentalista: gitarzysta, basista, a także producent, kompozytor, wokalista oraz autor tekstów.
Jest założycielem The Relievers. Był gitarzystą T.Love w latach 2007 – 2017 z kótrym zagrał ponad 600 koncertów w Polsce i poza nią.
Ponadto współpracował z Tadeuszem Sudnikiem przy projekcie Studio Dźwięków Niemożliwych, a także z Piotrem Zabrodzkim w zespole Blast Muzungu, z zepołem Jafia Namuel z Pako Saarem i z Polą Rise. Grał także w Virtual Jazz Reality, Sto% Bawełny i Houk. oraz gościnnie m.in. w Shark-A-Taak, czy z Sydneyem Polakiem. W 2020 roku ukazała się pierwsza solowa płyta Janka „Jestem“. Obecnie uczestniczy w akustycznym projekcie Muniek i Przyjaciele, którego płyta “Na żywo i akustycznie” ukazała się w roku 2021. W roku 2022 ukazała się druga solowa płyta Antka Sojki pt. "Moimi oczami", za której mix i mastering oraz niektóre partie gitar odpowiedzialny jest Janek. W projekcie Paprodziad z Pęczakiem to on odpowiedzialny jest za całość warstwy muzycznej, czyli kompozycje, mix i mastering.


Włodek Dembowski - śpiewający filozof, znany wszystkim jako 'Paprodziad' z występów w zespołach: min. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November Project Band oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.