14:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Natasza Leśniak - Aktywacja swojej najwyższej wibracji

14:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Asia Pyrek - Jesteśmy muzyką


14:30
Lokalizacja: Strefa DIY

Kasia Kornel - Wianki z kwiatów i ziół


15:30
Lokalizacja: Strefa DIY

Halina Mamok - Malowanie intuicyjne


15:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Magdalena Barzyk - Terapeuta przyszłości


16:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Ewelina Frihauf - Spotkanie dla kobiet, praktyczne narzędzia do self transformacji


16:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Leszek Angulski - Koncert mis dźwiękowych i gongów


17:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Ania Jurgilewicz - Taniec intuicyjny


17:30
Lokalizacja: Strefa DIY

Monika Nawrocka - Kobiece rozmowy przy haftowaniu


10:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Sebastian Barzyk - Jak pracować z własnym umysłem


10:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Kasia Kornel - Wianki z kwiatów i ziół


11:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Rafał Wereżyński - Spokojny umysł, przebudzone serce. Wykład i medytacja.


11:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Halina Mamok, Anna Jurgilewicz, Jolanta Dziedzic - Malowanie intuicyjne


11:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Piotr Bielski - Joga śmiechu i psychologii pozytywnej


12:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Paweł A. Fijałkowski - Eko-Osada, enklawa buntowników czy praca u podstaw?


12:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Piotr Pawlicki - Warsztaty Gospel


13:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Ewelina Frihauf oraz Edward Frihauf - Sekrety zdrowego ogrodu bez chemii


14:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Ania Wołonkiewicz i Yaela - Poszerzanie świadomości poprzez widzenie bez użycia oczu (SOA)


14:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Hania Tarczykowska - Olejki eteryczne


14:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Natasza Leśniak - Taniec intuicyjny


15:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Tomasz Nguyen Viet - Obfitokreacja


16:00
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Lidia Ryś - Piosenki z serca


16:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Aleksandra Kos - Energia pożywienia


17:00
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Marta Tafelski - Koncert "Z popiołów wstaję"

17:00
Lokalizacja: Strefa DIY

Ewa Król - Menu matki Ziemi

17:30
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Dominika Budzan - Superfoods wśród ziół


10:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Małgorzata Lorenz - Permakultura, czyli miłość, radość i szczęście w ogrodzie


10:00
Lokalizacja: Strefa Muzyka
10:30
Lokalizacja: Strefa DIY

Kasia Kornel - Tworzenie biżuterii z materiałów naturalnych


10:30
Lokalizacja: Strefa DIY

Julia Pagieło - Tkanie mandali

12:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Pedro Dogor - Moja miłość do roślin


12:00
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Małgorzata Bocheńska - Przedstawienie teatralne, dualno-fraktalne


12:30
Lokalizacja: Strefa DIY
13:00
Lokalizacja: Strefa Wiedza

Angela Landowska - Minerały oraz gawędy Lechickie


13:30
Lokalizacja: Strefa Muzyka

Julia Pagieło - Koncert misy tybetańskie, gongi, śpiew, skrzypce