Anna Mazurczyk
Toksyczne kolory w kuchni. Jak syntetyczne barwniki wpływają na zachowanie człowieka

Ekspert żywności funkcjonalnej, autor publikacji i Wykładowca oraz Mentor w tematach zdrowia i dobrego myślenia.

Ekspert żywności funkcjonalnej - soku z trawy jęczmiennej i alg, wieloletni praktyk w prowadzeniu ludzi na zielonej drodze do zdrowia. Certyfikowany mówca i coach, ale przede wszystkim pasjonatka prawdy i wolności. 

Nie wierzy na słowo i wszystkiego musi doświadczyć osobiście. Pasjonatka natury, kocha swój ogród i żywi się tym co on urodzi, przytula się do drzew i chodzi na boso po trawie i śniegu, rozumie fizykę kwantową i uczy spełniać życzenia. Ale przede wszystkim mówi o trawie. Od kiedy zielona żywność: sok z młodego jęczmienia i chlorella uzdrowiła ją i jej rodzinę, zajmuje się poszerzaniem tej mało powszechnej wiedzy. Jej misją jest zazielenić całą Polskę 💚


Wykładowca, trener, autorka publikacji i tekstów. Napisała też książkę "Przebudzenie do zdrowia - Wysokowibracyjne pożywienie". Gość programów telewizji niezależnych, (ale też np Expert w Bentleyu, Grzegorz Kusz itp) . Założyła swój kanał na YouTube (Anna Mazurczyk) i tam znajdziecie jej wszystkie filmy i nagrania.

Wiedza, którą dzieli się z Wami powinna być zawsze dla wszystkich  dostępna. Uwielbia kontakt z ludźmi i pomaga im z radością i entuzjazmem.