Masaże - Agnieszka Rozpiątkowska

Opisy masaży:

Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne MER
Mocniejsza forma dotyku nakierowana na rozpuszczenie napięć w ciele, zarówno tych fizycznych, jak i emocjonalnych. Przywraca witalność, niweluje ból i pogłębia świadomość uczuć i odczuć w ciele. Dzięki tej formie pracy z ciałem możemy nawiązać z nim lepszą relację, doświadczyć emocji w nim zapisanych i na nowo żyć pełnią życia. Masaż ten może zostać zakończony masażem Dotyk Motyla i/lub masażem twarzy.

Masaż z intencją ciepłym olejem
Masaż wykonywany intuicyjnie ciepłym olejem. Jest to masaż całego lub wybranych części ciała, z pominięciem sfer intymnych. W masażu łączę techniki masażu klasycznego, polinezyjskiego Lomi Lomi, masażu ajuwerdyjskiego. Masaż kończę odprężającym masażem twarzy z olejkiem zapachowym i/lub Masażem Dotyk Motyla lub inną formą Łagodnej Bioenergetyki dr Evy Reich. Masaż Dotyk Motyla - delikatny dotyk niczym skrzydła motyla pozwalający na rozpuszczenie napięć w ciele i rozluźnienie.

Terapia Łagodnej Bioenergetyki (GBE) dr Evy Reich
Terapią Łagodnej Bioenergetyki(GBE Gentle Bioenergetics) to forma terapii rozmową i dotykiem opracowana przez dr Eve Reich, lekarkę i córkę, a także asystentkę znanego psychoanalityka Wilchelma Reicha. Łagodna Bioenergetyka pozwala na rozpuszczenie "zbroi" czyli napięć fizycznych i emocjonalnych w naszym ciele i psychice. Delikatny dotyk w niej stosowany łagodnie uruchamia na nowo przepływ energii w ciele. Dzięki tej formie terapii możemy odzyskać dostęp do żywotności, emocji, uwolnić się od powtarzanych schematów reagowania w życiu i poczuć znowu lekkość w ciele i na duszy.
Procesy łagodnej Bioenergetyki to między innymi Masaż Dotyk Motyla, Balans i Metamorfizm. Dobieram je zgodnie z potrzebami po rozmowie z Klientem.

Masaż Terapeutyczny Kwiat Życia
Pracujemy z wybranym tematem lub w wybranej intencji. Masaż poprzedzony rozmową w formie terapii traumy i chronicznego stresu Somatic Experiencing. Koncentrujemy się na uwolnieniu napięć z wybranych części ciała wraz z kojarzonymi z nimi odczuciami, wspomnieniami lub przekonaniami. Poprzez rozmowę i masaż kontaktujemy się łagodnie ze źródłami przeciążeń psychicznych i fizycznych oraz regulujemy układ nerwowy. W zależności od potrzeb dobieram łagodny dotyk lub mocniejszą powięziową pracę na ciele.