Warsztaty z Tradycyjnej Gimnastyki Słowiańskiej
Jarosłowianka

O warsztatach 

Zapraszamy na warsztaty z gimnastyki słowiańskiej. Przyjdź i poczuj,  jak wiele daje uważna obserwacja swojego ciała na podstawie, wykonywanych bez pomocy żadnych akcesoriów, ćwiczeń. Wystarczy wygodny strój sportowy oraz mata lub kocyk i miękki ręcznik pod łokcie.

Warsztaty składają się z trzech części:

  • Prelekcja "Fakty i Mity na temat tradycyjnej Gimnastyki Słowiańskiej" - czyli wszystko, co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć, a boisz się zapytać, na temat tej uzdrawiającej ciało i duszę praktyki;
  • Powitanie Jaryło - rozciągające i energetyzujące ćwiczenia na dobry początek dnia;
  • Tradycyjna Gimnastyka "Słowiańska" to holistyczna forma pracy z ciałem, która pozwala na bliski kontakt ze swoją fizycznością. Składa się z 27 ćwiczeń rozciągająco - oddechowych, wykonywanych z szacunkiem dla własnego ciała oraz jego ograniczeń. Można ją ćwiczyć w każdym wieku. Gimnastyka ma zbawienny wpływ zarówno na nasz kręgosłup, jak i mięśnie dna miednicy. Podczas wykonywania ćwiczeń pracujemy nad mięśniami głębokimi, co pomaga rozluźnić wszelkie napięcia nagromadzone w ciągu dnia. Ta łagodna forma ruchu pozwala utrzymać ciało w dobrej kondycji. Pozycje gimnastyczne wspierają kobiety zarówno w ciąży i podczas porodu, jak i w trakcie starania się o dziecko, a także mają zbawienny wpływ na bóle menstruacyjne. Poprzez automasaż wykonywany podczas ćwiczeń Gimnastyka pozwala na akceptację samego siebie i bliski kontakt z własnym ciałem, co przyczynia się do leczenia naszego umysłu i duszy.


O prowadzącym:

Jarosłowianka - certyfikowana  w 2021 roku instruktorka Tradycyjnej Gimnastyki "Słowiańskiej" ze szkoły Oksany Pawłowskiej. Praktykuje w tej dziedzinie od 2017 roku, a od 2020 roku prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i wykłady dla mniejszych bądź większych grup.

Facebook