Wykład "Lotosowe Narodziny"
Edyta Adamczewska

O wykładzie: 

Zapraszamy na wykład na temat Lotosowych Narodzin podczas którego dowiesz się:

  • Co to jest poród lotosowy?, 
  • Co daje on dziecku? 
  • Dlaczego jest teraz tak ważny? 

Temat ten wpisuje się w tworzenie nowego paradygmatu. W Polsce bywa  jeszcze kontrowersyjny i traktowany nieco sceptycznie. Jednak tak istotny, że warto o nim pisać i mówić. Każdy z nas doświadcza narodzin i dla każdego z nas jest to bardzo ważny proces. Jest już naukowo udowodnione, że to, w jaki sposób przez niego przejdziemy, warunkuje  później całe nasze życie.

Jeśli choć przez chwilę zastanowimy się nad znaczeniem porodu lotosowego i jego wielopoziomową wartością dla dziecka, to może to mieć fundamentalny wpływ na rodzenie się  nowego pokolenia bez przemocy, ale w miłości i zaufaniu do natury. Ważne jest, abyśmy zdali sobie sprawę z tego, że stoimy u progu epoki, która potrzebuje świadomych, niezależnie myślących, wolnych ludzi o otwartych sercach. Świadomie otwórzmy się na ten cud narodzin i wspierajmy jako społeczeństwo kobiety, które decydują się w ten sposób powitać swoje dzieci. Po wykładzie możliwość zadawania pytań


O prowadzącym

Edyta Adamczewska o sobie: 

Jestem spełnioną kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Najmłodsze urodzone w domu i lotosowo. Od lat dla siebie i swojej rodziny dokonuję wyborów zupełnie innych niż większość. Wszystko, co alternatywne jest bliskie memu sercu. Dwójka moich dzieci jest od 7 lat na edukacji domowej. Jestem autorką dwóch książek „Tajemnica narodzin. Poród lotosowy” i „Moc Świadomości”. Od wielu lat towarzyszę ludziom na drodze do lepszego życia, synergicznie łącząc produkty i różne metody. Holistycznie przygotowuję pary do świadomego poczęcia. Towarzyszę podczas ciąży, porodu, połogu wspierając ich wielopoziomowo. Jestem propagatorką porodu lotosowego. Inicjuję budzenie mocy w kobietach. Mając wiedzę z zakresu makrobiotyki, medycyny ortomolekularnej, informacyjnej i inżynierii biofotonowej wykorzystuję ją do przywracania harmonii i równowagi ciała i ducha.

  • Fb Harmonia codzienności
  • www.edytaadamczewska.pl 
  • Instagram Edyta_Adamczewska
  • kanał YouTube: Edyta Adamczewska