Wilcza Jagoda

Naturalne kosmetyki

Polskie, ręcznie wykonywane naturalne kosmetyki, świece i inne produkty do świadomej pielęgnacji ducha i ciała. Proces ich tworzenia zaczyna się od intencji, która z czasem nabiera koloru, zapachu, a później dzięki pracy rąk, kształtu.

Kino objazdowe z filmem "Ziarno Świadomości" / Piątek

Rafał Smykowski

Film ,, Ziarno Świadomości’’ opowiada o rolnictwie szanującym naturę, różnorodność biologiczną i dbającym o nasze największe dziedzictwo – stare odmiany nasion.

GrowFast i Parasito

Ewelina Frihauf i Edmund Frihauf

Jeśli chcesz przełamać schemat i wyhodować w swoim ogrodzie kwiaty, warzywa i owoce: duże i przede wszystkim zdrowe, o intensywnym smaku i zapachu, cieszące oko i kubki smakowe - zapraszamy!

Uważne Jadło

Fundacja Uważność Bycia

Uważne Jadło dzieli się świadomym pożywieniem dla ciała i duszy. Gotując z sercem i karmiąc z miłością, działają w oparciu o wegańską książkę kucharską "Poezja smaku", która jest wydaniem autorskim.

Hanna Tarczykowska

Olejki eteryczne

Niezwykła moc i wibracja rośliny ukryta w małej buteleczce, dopełniona kroplą miłości płynącej wprost ze Źródła Natury.

DEKO Zakupy

Jakub Bodzak

BIO produkty na wagę: przede wszystkim suszone owoce, orzechy i różne zdrowe przekąski (pochodzą z ekologicznych upraw). Sklep jest Zero Waste, co oznacza, że sprzedawane produkty są bez opakowań z tworzyw sztucznych. Nie ma wówczas odpadów plastikowych, dzięki czemu dokładamy cegiełkę do dobrostanu naszej wspólnej Mamy Ziemi.

Naturika

Dominika Budzan

Produkty dla zdrowia i urody, tworzone z pasją i miłością do natury: mieszanki ziołowych herbat, ziołowe kadzidła, mydła, ziołowe sole do kąpieli, syropy.

Refleksologia

Agnieszka Kok

Refleksolog-inżynier zmierzająca z głowy do serca - terapeutka refleksolog szkoły OdNowa Izabeli Milczarek, absolwentka kursu Art&Science of Reflexology prowadzonego przez założycielkę Międzynarodowej Szkoły Refleksologii i Terapii Meridianowej IARAMT - Inge Dougans.

Refleksologia

Aleksandra Musik

Położna, której urodziło się zamiłowanie do terapii naturalnych. Aleksandra jest absolwentką trzystopniowego kursu refleksologii stóp, który ukończyła w Europejskej Akademia Refleksologii IARAMT - Inge Dougans.