Julia Pagieła i Sylwia Totuszyńska - Koncert relaksacyjny "Baśnie Nowej Ziemi" / Piątek

Pozwólcie się otulić harmonią dźwięków, wibracji, śpiewu, baśni i zapachów, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę. Pod wpływem intuicyjnego tańca wysokowibracyjnych instrumentów, takich jak gongi, misy tybetańskie, dzwonki Koshii, kamertony oraz pradawne dźwięki, zaprowadzimy Was w podróż do wnętrza siebie. 

To wyjątkowa okazja, aby nawiązać głębokie połączenie ze źródłem i umocnić nasze serca, wspólnie tworząc fundamenty dla nowej ziemi. W tej magicznej podróży głebokich brzmień gongów i mis tybetańskich towarzyszyć nam będą śpiewy rdzennych kultur Ameryki Południowej oraz pradawne pieśni i opowieści ludów słowiańskich.

Julia Jayanti Pagieła – kobieta, matka, artystka, podróżniczka. Życie Julii to pasjonująca podróż – zarówno dosłowna, jak i duchowa. Po latach podróżowania po świecie w poszukiwaniu głębszego znaczenia, odkryła prawdziwe odpowiedzi głęboko w sobie. Osiadła w Meksyku. Tutaj, ucząc się od starszyzny, zgłębiłam tajemnice technik szamańskich i mocy roślin, które nauczyły Julię, jak być w zgodzie z samą sobą i akceptować to, że wszystko ma swój naturalny porządek.

Julia o sobie:

Specjalizuję się w Ananda Marga Yoga, somatycznych doświadczeniach ciała, kodach światła, masażu przywracającym moc, coachingu, sound bathing oraz Mandala Healing Art. Moje sesje to pełne uważności połączenie tanecznych rytuałów, śpiewu i głębokiej pracy z ciałem, które otwierają przed uczestnikami drzwi do własnych wewnętrznych podróży. Czerpię inspiracje z natury, której uważna obserwacja w przestrzeni serca każdego dnia ukazuje mi nowe cuda, za które jestem głęboko wdzięczna.

Sylwia Totuszyńska - certyfikowana nauczycielka Tantric Joga Kundalini , Hatha Yoga, Pranayama , Meditation Yoga/ Joga Nidra / Quaternity Institute, Uzdrowicielka - Sata Nam Rasayan , Arteterapeutka, Trener Rozwoju osobistego z elementami muzykoterapii , Doradca zawodowy i personalny , Trener biznesu i coachingu.

Sylwia o sobie:

Moje duchowe imię nadane mi w tradycji jogi kundalini to Seva Navdeep Kaur, tł. Nowe Światło w służbie oddania.

Mistyczka natury, leśna, dzika, żyjąca w lesie Wilczyca o dużej wrażliwości i częstej potrzebnie przebywania w odosobnieniu, wizjonerka Nowej Ziemi. Mama 6 letniej Laury. Na podstawie własnego czucia i własnych wewnętrznych doświadczeń u Źródła odkrywam od kilku lat duchową, pierwotną wiedzę o sobie, o ludzkości. Również dzięki praktyce Jogi kundalini odzyskałam siebie w przenośni i dosłownie. Obudziłam intuicję, zmysły i energię, wewnętrzną moc, dary. Przeszłam roczne odosobnienie, które zmieniło całe moje życie. Pracuję z dźwiękiem, który działa silnie uzdrawiająco i kojąco na umysł, ciało i duszę.