Poczujesz niezwykłą muzykę, która poruszy Twoje serce i ciało.

Leszek Możdżer / Sobota

Leszek objawia się jako twórca nowej stylistyki w muzyce jazzowej, gdzie brzmienie i klimat budowane są impresją oraz nastrojem i niepowtarzalnym autorskim stylem wykonawczym.

Czytaj więcej  

Duet Michał Zator & Adam Jakubowski / Piątek

Michał Zator powraca do nas na Restiwal... ale już nie sam, w nowej odsłonie.

Czytaj więcej  

Chór Gospel / Piątek

Pod przewodnictwem Piotra Pawlickiego

Chór składa się m.in. z uczestników programów telewizyjnych: "The voice of Poland”, "Must Be The Music", „Szansa na sukces" jak i absolwentów wokalistyki jazzowej.

Czytaj więcej  

Muzyka Grze Kotnika / Sobota

Połączenie transu z wewnętrzną podróżą każdego uczestnika spotkania. To wyciszenie, uspokojenie umysłu, zrelaksowanie ciała i wgląd w siebie.

Czytaj więcej  

Leszek Angulski

Powrót do źródła - Cisza otulona dźwiękiem

Naturopata, podróżnik, instruktor Masażu przy pomocy Mis Dźwiękowych, Gongów prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem Mis, Gongów od 15 lat.

Czytaj więcej  

Lidia Ryś

Dźwiękowa, relaksacyjna podróż do krainy ludzi, zwierząt i elfów nowej Ziemi

Improwizacja poprzedzona autorskimi utworami. W części głównej śpiew intuicyjny w połączeniu z muzyką mis kryształowych, skrzypiec i bębna inspirowany żywiołami i światem Matki Natury.

Lidia Ryś i Leszek Angulski / Niedziela

Muzyczny tryptyk

Muzyczny tryptyk w którym kolejno usłyszymy wokalno-instrumentalną opowieść o energii żeńskiej i męskiej oraz wspólne, pierwotne i harmonijne yin-yang, wydobywające się poprzez improwizację na instrumentach takich jak gong, handpan, misy kryształowe, flety etniczne, skrzypce, bęben oraz śpiew intuicyjny, często nawiązujący do skal orientalnych.

Dagmaire i Tomanio

Koncert i zabawa - Interakcyjne Jam Session

Dagmaire i Tomanio zapraszają w podróż do pewnej opowieści, którą nam przekażą, poprzez autorskie utwory. Zaraz po koncercie zapraszają nas również do rozluźniającej muzycznej zabawy "Interaktywne jam session".

Czytaj więcej  

Anna Hamela / Niedziela

Energia radości, dźwięków i kolorów

Barwna, nietuzinkowa osobowość i wolna dusza. Kolorowy Ptak, siewca radości. Artystka wszechstronna i kompletna. Autorka tekstów, kompozytorka, malarka. Śpiewa po francusku i po polsku, ostatnio śpiewa w swoim własnym języku.

Czytaj więcej