Marta Tafelski
Z Popiołów Wstaję

Muzyczna podróż, która otwiera na pełnię emocji i wewnętrznych przełomów. Przez inspirujące dźwięki i głębokie teksty. Marta pomaga w odnalezieniu ukrytych skarbów, jakie tkwią w naszych sercach.

Marta Tafelski tworzy harmonię między dźwiękami a rozwojem osobistym inspirując do transformacji i wzrostu duchowego. 

W 2022 roku porzuciła swoje dwudziestoletnie zajęcie jako księgowa w Niemczech, by podążać za głosem serca i stać się śpiewającą trenerka rozwoju osobistego i duchowego. Za pomocą muzyki dociera do świata emocji, pobudza, inspiruje i motywuje do refleksji i działania.

Każde nagranie to wibracje miłości, które mają otwierać, dawać nadzieję i uzdrawiać. Od zatrzymania się i odnalezienia spokoju, przez zaufanie, miłość własną i autentyczność, aż do odważnego wyboru i wiary w swoje możliwości, prowadzi poprzez siłę serca, pomagając nam uwierzyć w siebie, uwolnić swoją prawdziwą moc i poczucie wolności.

Marta zaprasza do zanurzenia się w dźwiękach, do otwarcia serca i umysłu na nowe możliwości. Razem możemy tworzyć piękne historie transformacji i wzrostu, przynosząc światu więcej miłości, światła i inspiracji.