Asia Pyrek
Ekspresja głosu

Asia proponuje Nam otwieranie się na głos naturalny i ekspresję, która się pojawia, kiedy jesteśmy szczęśliwi i rozluźnieni.

Według doświadczenia i wiedzy Asi głos to najwspanialszy instrument 🙂Każdy go posiada i dzięki niemu może odkrywać muzykę, którą w sobie nosi, muzykę swej duszy. Taki głos nie tylko cieszy, ale też uzdrawia.

🎶 Asia komponuje muzykę, pisze teksty, improwizuje, śpiewa - m.in. muzyka filmowa i nagrana na Kubie autorska płyta w afro-kubańskim stylu – Mariposa „Efekt Motyla” (z muzykami z Buena Vista Social Club i Afro-Cuban All Stars oraz z Urszulą Dudziak), projekt Uroboros’Tribe, a obecnie pracuje nad kolejną solową płytą Mariposa „O! Miłości…” - 15 utworów a capella (wielogłosy Mariposy ;))

🎶 Śpiewu uczyła się od takich nauczycieli jak: Bobby mcFerrin, Rhiannon, Olga Szwajgier, Gendos, Peruquois, Amit Carmeli, Mieczysław Litwiński i inni.

Jeździ po świecie i fotografuje (ponad 50 krajów; współpraca m.in. z National Geographic, pięć wydanych książek, produkcja filmów podróżniczych dla TVP2 i Discovery).

🎶 Robi warsztaty rozwojowe (m.in. muzyczne, coaching-szczęścia, numerologia).

🎶 Przez 10 lat organizowała cotygodniowe jam-session, przez 3,5 roku prowadziła w Warszawie improwizowany chór a la Bobby McFerrin – „Mariposa Circle Singing” - bez zapisów, bez kosztów, bez stresu - 100% improwizacji.