Spotkasz wyjątkowych pasjonatów, którzy zaproszą Cię do doświadczania niezwykłych aktywności i odkrywania w sobie nowych talentów.

Natasza Leśniak

Taniec intuicyjny

Zaufanie. Puszczenie Kontroli. Przepływ. Zapraszamy do wspólnego wirowania, tańca, przepływu! Będziemy uwalniać blokady i zapraszać radość do naszej przestrzeni!

Czytaj więcej  

Wojciech Krasuski

Gra na bębnach

Wojciech ma wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi głównie w formie warsztatów gry na bębnach, jogi, oraz grania koncertów w różnych wariantach muzycznych.

Czytaj więcej  

Piotr Pawlicki

Gospel

Warsztaty Muzyki Gospel skierowane są dla każdego. W Warsztatach uczestniczyć mogą dorośli i dzieci, amatorzy i muzycy, osoby indywidualne, dyrygenci, schole i chóry.

Czytaj więcej  

Kasia Kornel

Plecenie wianków oraz z tworzenie naturalnej biżuterii

Warsztaty plecenia wianków z kwiatów ciętych, a także świeżo zerwanych, dostępnych w okolicy ziół i kwiatów polnych oraz warsztaty tworzenia naturalnej biżuterii, które wspaniale wkomponują się w klimat Restiwalu.

Czytaj więcej  

Asia Pyrek

Ekspresja głosu

Asia proponuje Nam otwieranie się na głos naturalny i ekspresję, która się pojawia, kiedy jesteśmy szczęśliwi i rozluźnieni.

Czytaj więcej  

Halina Mamok, Anna Jurgilewicz, Jolanta Dziedzic

Malowanie intuicyjne z wykorzystaniem metody Puringu

Warsztaty malowania intuicyjnego, wibrujące kolorami światła. W kolorach uchwycona jest moc Światła i Miłości, bo wszechświat to gra różnorodnych barw.

Czytaj więcej  

Anna Jurgilewicz

Taniec intuicyjny

Taniec to pasja Anny od dziecka. Taniec Intuicyjny to wyraz Miłości poprzez ciało, kontakt z sercem i wewnętrznym prowadzeniem.

Czytaj więcej  

Piotr Bielski

Uzdrawianie na lekko – warsztat Alchemii Radości czyli Jogi Śmiechu i Psychologii Pozytywnej

Joga Śmiechu to praktykowana wedle Laughter Yoga International University w 108 krajach metoda budowania zdrowia fizycznego i psychicznego. Zapoczątkowana przez lekarza doktora Madana Katarię w Indiach pomaga w osiągnieciu lepszego nastroju, redukcji stresu.

Czytaj więcej  

Hanna Tarczykowska

Aromaterapia

Niezwykła moc i wibracja rośliny ukryta w małej buteleczce, dopełniona kroplą miłości płynącej wprost ze Źródła Natury, pozwoli Ci odkryć, jak duży wpływ na życie i zdrowie ma zapach. W otuleniu zapachem możesz poczuć przypływ energii do życia, radość i pozytywną zmianę w swoim otoczeniu.

Czytaj więcej  

Julia Pagieła

Tworzenie mandali tkanych "Ojo del Dios"

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat, na którym nauczysz się tkać przepiękne, tradycyjne mandale z kultury Huichol z Meksyku! Użyjemy wielobarwnych nici, które ożywią Twoje dzieło i wypełnią je pozytywną energią.

Czytaj więcej  

Edmund Frihauf i Ewelina Frihauf

Praktyczne wskazówki uprawy roślin od nasiona

Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem doświadczonych instruktorów krok po kroku przejdą przez wszystkie etapy pielęgnacji roślin, korzystając z naturalnych metod.

Czytaj więcej  

Ewa Król

Menu Matki Ziemi

Ewa od lat pasjonuje się dzikorosnącymi roślinami jadalnymi, które są wokół nas.

Czytaj więcej  

Małgorzata Bocheńska oraz zespół Przedstawień Teatralnych dualno Fraktalnych

Przedstawienie Teatralne Dualno-fraktalne

Groteskowe przedstawienie dotyczące zejścia Duszy na Ziemię.

Czytaj więcej  

Monika Nawrocka

"Od Marzeń do Stworzenia" - kobiece rozmowy przy haftowaniu

Przy haftowaniu porozmawiamy o tym, czym jest Rodowa Posiadłość, jakie wartości wiążą się z tworzeniem przestrzeni miłości, jak wejść na drogę swojej duszy, własnych marzeń i jak skutecznie realizować swoje cele, w tym wypadku marzenie o stworzeniu Rodowej Posiadłości. Monika opowie także o swojej książce "Od marzenia do stworzenia".

Czytaj więcej